ul. Dębinki 7

Dojazd do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku przy ul. Dębinki 7:

  • z dworca PKP „Gdańsk Główny”  – wyjście z dworca na przystanek tramwajowy kierunek Gdańsk Wrzeszcz, tramwajem linii 2, 6, 9, 11, 12, przejeżdżamy  do przystanku „Uniwersytet Medyczny”; z tego przystanku odjeżdża również autobus 131, którego trasa wiedzie przez ul. Dębinki  i Smoluchowskiego (w zależności od miejsca w szpitalu, do którego chcemy dotrzeć, wysiadamy na przystanku "Uniwersyteckie Centrum Kliniczne", "Smoluchowskiego" lub "Centrum Medycyny Inwazyjnej").
  • z dworca PKS – wyście z dworca na przystanek tramwajowy linii nr 4 (przystanek Dworzec PKS) wyjście z dworca na przystanek tramwajowy kierunek Gdańsk Wrzeszcz, tramwajem przejeżdżamy  do przystanku „Uniwersytet Medyczny”,
  • z przystanku SKM „Gdańsk Politechnika” - dojazd autobusem linii 283, który odjeżdża w kierunku Gdańsk Niedźwiednik, wysiadamy na przystanku „Dębinki”

Zasady wjazdu

 ul. Smoluchowskiego 17

Dojazd do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku przy ul. Smoluchowskiego 17 – Centrum Medycyny Inwazyjnej:

  • dworca PKP „Gdańsk Główny”  – wyjście z dworca na przystanek tramwajowy kierunek Gdańsk Wrzeszcz, tramwajem linii 2, 6, 9, 11, 12, przejeżdżamy  do przystanku „Traugutta”, z tego przystanku odjeżdża również autobus 131, którego trasa wiedzie przez ul. Dębinki  i Smoluchowskiego (w zależności od miejsca w szpitalu, do którego chcemy dotrzeć, wysiadamy na przystanku "Uniwersyteckie Centrum Kliniczne", "Smoluchowskiego" lub "Centrum Medycyny Inwazyjnej").
  • dworca PKS – wyście z dworca na przystanek tramwajowy linii nr 4 (przystanek Dworzec PKS) kierunek Gdańsk Wrzeszcz, tramwajem przejeżdżamy  do przystanku „Traugutta”,
  • z przystanku SKM „Gdańsk Politechnika” - dojazd autobusem linii 283,  w kierunku Gdańsk Niedźwiednik, wysiadamy na przystanku „Smoluchowskiego”.


Główne wejście do szpitala znajduje się od strony ulicy Smoluchowskiego 17 – Budynek Centrum Medycyny Inwazyjnej (CMI). Tutaj też znajduje się Punkt Przyjęć Planowych i Kliniczny Oddział Ratunkowy. 

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Laboratoryjnej - Punkt Pobrań Laboratorium znajduje się przy ul. Smoluchowskiego 17 w budynku CMN

Al. Zwycięstwa 30

Dojazd do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku przy Al. Zwycięstwa 30 od:

  • dworca PKP „Gdańsk Główny”  – wyjście z dworca na przystanek tramwajowy kierunek Gdańsk Wrzeszcz, tramwajem linii 2, 6, 9, 11, 12, przejeżdżamy  do przystanku „Opera Bałtycka”,
  • dworca PKS – wyście z dworca na przystanek tramwajowy linii nr 4 (przystanek Dworzec PKS) kierunek Gdańsk Wrzeszcz, tramwajem przejeżdżamy  do przystanku „Opera Bałtycka”.