Aktualności

 1. Aktualność

  UCK "Szpitalem Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego"

  UCK zostało wyróżnione certyfikatem „Szpitala Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie”. Jego oficjalne wręczenie odbyło się 21 października podczas gali on-line.

  dowiedz się więcej

 2. Aktualność

  Dr hab. Elżbieta Senkus-Konefka z nagrodą prezydent Gdańska za ratowanie zdrowia Polek chorych na raka piersi

  22 października wręczono nagrody dla pracowników gdańskiej służby zdrowia. Wyróżnienie trafiło do koordynatorki Centrum Chorób Piersi w UCK.

  dowiedz się więcej

 3. Aktualność

  Centrum testowe COVID-19 drive thru UCK w nowej lokalizacji

  Od 21 października działa nowe centrum testowe COVID-19 drive-thru w garażu Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Jest w stanie wykonać 120 testów dziennie.

  dowiedz się więcej

 4. Aktualność

  5 Urodziny Bohatera Borysa

  25 października b.r. o godz. 11:00 online odbędzie się konferencja na temat chorób rzadkich z okazji 5 Urodzin Bohatera Borysa. Udział w Wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji.

  dowiedz się więcej

 5. Aktualność

  Ważne informacje - bezpieczeństwo pacjentów i personelu UCK

  W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu szpitala mają na celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pacjentom oraz personelowi.

  dowiedz się więcej

 6. Aktualność

  Dziękujemy za wsparcie!

  Trudny czas, w którym obecnie się znaleźliśmy, pokazał nam, na jak wielkie wsparcie możemy liczyć. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!!! Ciągle aktualizowana lista dobroczyńców znajduje się poniżej.

  dowiedz się więcej

 7. Aktualność

  Uniwersyteckie Centrum Kliniczne szpitalem bez papierosa

  Walka z nowotworami odbywa się na kilku frontach. Jednym z nich jest uświadamianie społeczeństwa, jak wielki wpływ na zachorowanie na raka, a także na wyniki jego leczenia, ma palenie papierosów.

  dowiedz się więcej

 8. Aktualność

  Szybka terapia onkologiczna

  Wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szanse wyleczenia. Z myślą o pacjentach powstała szybka terapia onkologiczna. Informujemy, iż od 3 kwietnia 2020 r. punkt rejestracji kart DILO w budynku CMI na parterze czynny jest w godz 8.00 – 13.00.

  dowiedz się więcej