Zmiany organizacyjne - aktualna sytuacja epidemiologiczna

 • W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną staramy się w możliwie najlepszy sposób zabezpieczyć naszych pacjentów oraz personel. Panie przyjeżdżające do porodu do godz. 16.00 proszone są o wchodzenie do szpitala przez główne wejście do budynku CMN, a nie przez Izbę Przyjęć Położniczo-Ginekologiczną. Tam wszystkim wchodzącym mierzona jest temperatura. Jeśli będzie podwyższona, pacjentka zostanie poprowadzona do izolowanego pomieszczenia. Po zebraniu wywiadu epidemiologicznego skierowana zostanie, w zależności od potrzeb, albo do izolowanej sali porodowej, albo w normalnym trybie na Izbę Przyjęć. Pomiędzy godz. 16.00 do 7.00 rano prosimy o wchodzenie przez wejście do Izby Przyjęć Położniczo-Ginekologicznej, gdzie cała procedura będzie przebiegała w ten sam sposób.
 • Porody rodzinne zostały wznowione, szczegółowe informacje: https://uck.pl/news/porody-rodzinne-od-18-maja.html
 • Obowiązuje zakaz odwiedzin.
 • Między godziną 15 a 18 na Izbę Przyjęć Położniczo-Ginekologiczną można donosić niezbędne rzeczy, które zostaną przekazane na salę porodową lub oddział położniczy. Prosimy, żeby paczki były oznakowane imieniem i nazwiskiem oraz miejscem, w którym przebywa pacjentka.  Uniwersyteckie Centrum Kliniczne oferuje opiekę okołoporodową w ciążach o przebiegu prawidłowym i patologicznym, a ponadto zajmuje się diagnostyką i terapią wad płodu, nieprawidłowości popłodu, chorobami związanymi z ciążą oraz ciężarnymi z chorobami przewlekłymi. Świadczenia realizuje
  Klinika Położnictwa, która aktualnie znajduje się w budynku Centrum Medycyny Nieinwazyjnej, przy ul. Smoluchowskiego 17.


  Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce PORODY.


   Lista punktów przyjęć

   • Izby Przyjęć Położniczo-Ginekologiczne

    ul. Smoluchowskiego 17, Gdańsk
    budynek CMN, parter
    tel. 58 584 41 24