Dyrekcja

  1. Dyrektor Naczelny
    Jakub Kraszewski

    tel. (58) 349 20 09
    email: jkraszewski@uck.gda.pl

  2. Dyrektor ds. Lecznictwa, Lekarz Naczelny
    dr hab. n. med. Tomasz Stefaniak, MBA

    tel. (58) 349 20 78
    email: tstefaniak@uck.gda.pl

  3. Z-ca Dyrektora Naczelnego ds. Pielęgniarstwa,
    Naczelna Pielęgniarka
    Anna Lignowska

    tel. (58) 349 20 72
    email: alignowska@uck.gda.pl

  4. Z-ca Dyrektora Naczelnego
    ds. Logistyki Medycznej
    lek. Adam Sudoł

    tel. (58) 349 20 78
    email: asudol@uck.gda.pl

  5. Z-ca Dyrektora Naczelnego
    ds. Administracyjno - Technicznych
    Arkadiusz Lendzion

    tel. (58) 349 20 09
    email: alendzion@uck.gda.pl

  6. Z-ca Dyrektora Naczelnego
    ds. Sprzedaży i Rozliczeń Usług Medycznych
    Dorota Kuzimska

    tel. (58) 349 20 41
    email: dkuzimska@uck.gda.pl

  7. Główny Księgowy
    Hanna Mleczek

    tel. (58) 349 20 04
    email: hmleczek@uck.gda.pl

  8. Z-ca Dyrektora Naczelnego
    ds. Personalnych
    Piotr Ciborski

    tel. (58) 349 20 05
    email: pciborski@uck.gda.pl