Kierownicy administracyjni

  1. Dział Audytu i Kontroli

    Róża Imianowska
    tel. (58) 349 20 49
    email: audyt@uck.gda.pl

  2. Zespół Sekretariatów i Obsługi Kancelaryjnej

    Magdalena Piskorska
    tel. (58) 349 20 09
    email: mpiskorska@uck.gda.pl

  3. Dział Administracyjno-Gospodarczy

    Alina Grzempska
    tel. (58) 349 29 66, (58) 349 20 13
    email: akoszewska@uck.gda.pl

  4. Sekcja Żywienia

    Marzena Nowak
    tel. (58) 349 20 69
    email: mnowak@uck.gda.pl

  5. Dział Aparatury Medycznej

    Marek Graczyk
    tel. (58) 349 20 97
    email: magraczyk@uck.gda.pl

  6. Dział Controllingu i Analiz Strategicznych

    Andrzej Kotecki
    tel. (58) 349 20 43
    email: akotecki@uck.gda.pl

  7. Sekcja Pielęgniarek Epidemiologicznych

    Anna Jurkiewicz
    tel. (58) 349 24 49
    email: ajurkiewicz@uck.gda.pl

  8. Inspektorat Ochrony Radiologicznej

    Dariusz Wrona
    tel. (58) 349 22 80
    email: dwrona@uck.gda.pl

  9. Dział Księgowości

    Joanna Kownacka
    tel. (58) 349 20 04
    email: jkownacka@uck.gda.pl

  10. Dział Finansowy

    Barbara Sakowicz
    tel. (58) 349 20 84
    email: bsakowicz@uck.gda.pl

  11. Sekcja Księgowości

    Jolanta Nowińska
    tel. (58) 349 20 66
    email: jnowinska@uck.gda.pl

  12. Dział Inwestycyjno-Eksploatacyjny

    Małgorzata Maziuk-Tyda
    tel. (58) 349 20 46
    email: mtyda@uck.gda.pl

  13. Dział Rozliczeń Usług Medycznych

    Aleksandra Staszkiewicz
    tel. (58) 349 20 87
    email: astaszkiewicz@uck.gda.pl

  14. Dział Sprzedaży i Zakupu Usług Medycznych

    Marek Szwed
    tel. (58) 349 21 98
    email: mszwed@uck.gda.pl

  15. Dział Analiz i Rozliczeń Umów Kontraktowych

    Agnieszka Chyżyńska
    tel. (58) 349 26 16
    email: achyzynska@uck.gda.pl

  16. Dział Badań Klinicznych i Naukowych

    Agnieszka Ryniec
    tel. (58) 584 42 51
    kom. 517 15 17 52
    email: aryniec@uck.gda.pl

  17. Dział Spraw Pracowniczych

    Ewa Samolej
    tel. (58) 349 20 21
    email: esamolej@uck.gda.pl

  18. Dział Sterylizacji

    Andrzej Tomasik
    tel. (58) 349 36 60
    email: antomasik@uck.gda.pl

  19. Dział Teleinformatyki

    Marcin Wojciechowski
    tel. (58) 349 20 53
    email: mwojciechowski@uck.gda.pl

  20. Sekcja Systemów Informatycznych i Wsparcia

    Mariusz Budzisz
    tel. (58) 349 20 54
    email: mbudzisz@uck.gda.pl

  21. Sekcja Teletechniki

    Piotr Zieliński
    tel. (58) 349 20 53
    email: pzielinski@uck.gda.pl

  22. Dział Zamówień Publicznych

    Paweł Faczyński
    tel. (58) 349 22 38
    email: pfaczynski@uck.gda.pl

  23. Dział Zaopatrzenia i Transportu

    Aleksandra Talaśka
    tel. (58) 349 20 60
    email: atalas@uck.gda.pl

  24. Dział Zaopatrzenia Medycznego

    Joanna Nowak
    tel. (58) 349 20 31
    email: jnowak@uck.gda.pl

  25. Inspektorat ds. BHP, Ochrony Środowiska i Ochrony Przeciwpożarowej

    Marek Czarnecki
    tel. (58) 349 39 38
    email: mczarnecki@uck.gda.pl

  26. Pełnomocnik Dyrektora Naczelnego ds. Systemu Zarządzania

    Wioletta Liesius
    tel. (58) 349 20 73
    email: wliesius@uck.gda.pl

  27. Zespół ds. Systemu Zarządzania i Akredytacji

    Wioletta Liesius
    tel. (58) 349 26 43
    email: wliesius@uck.gda.pl

  28. Zespół ds. Organizacji i Promocji

    Wiesława Zaleska
    tel. (58) 349 26 09
    email: wzaleska@uck.gda.pl, promocja@uck.gda.pl

  29. Pełnomocnik Dyrektora Naczelnego ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
    Inspektor Ochrony Danych

    Monika Golubska
    tel. (58) 349 21 73
    email: mgolubska@uck.gda.pl

  30. Dział Koordynacji Opieki Medycznej

    Jolanta Cichowska
    tel. (058) 349 21 08
    email: jcichowska@uck.gda.pl

  31. Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

    Edyta Gościcka
    tel. (058) 349 22 23
    email: egoscicka@uck.gda.pl

  32. Sekcja Koordynacji Opieki Medycznej

    Dorota Łopuszyńska
    tel. (58) 349 20 14
    email: dlopuszynska@uck.gda.pl

  33. Sekcja Dokumentacji

    Joanna Fajks
    tel. (58) 349 21 95
    email: jfajks@uck.gda.pl

  34. Zespół Oceny i Wdrożeń Technologii Medycznych

    Dariusz Szplit
    tel. (58) 349 35 59
    email: dszplit@uck.gda.pl

  35. Regionalne Centrum Koordynacji Transplantacji

    mgr Anna Milecka, mgr Iwona Skóra
    tel. (58) 349 39 05
    fax: (58) 349 39 05
    email: amilecka@gumed.edu.pl, iskora@uck.gda.pl

  36. Specjalista ds. Obronności i Bezpieczeństwa Informacji Niejawnych

    Piotr Robakowski
    tel. 691811002
    email: probakowski@uck.gda.pl