Kierownicy administracyjni

  1. Dział Audytu i Kontroli

    Róża Imianowska
    tel. (58) 584 48 72
    email: audyt@uck.gda.pl

  2. Dział Administracyjno-Gospodarczy

    Alina Grzempska
    tel. (58) 584 48 16
    email: akoszewska@uck.gda.pl

  3. Dział Administracyjno-Gospodarczy -
    Sekcja Żywienia

    Marzena Nowak
    tel. (58) 584 48 56
    email: mnowak@uck.gda.pl

  4. Dział Analiz i Rozliczeń Umów Kontraktowych

    Agnieszka Chyżyńska
    tel. (58) 349 26 16
    email: achyzynska@uck.gda.pl

  5. Dział Aparatury Medycznej

    Marek Graczyk
    tel. (58) 584 49 02
    email: magraczyk@uck.gda.pl

  6. Dział Badań Klinicznych i Naukowych

    Magdalena Leszczyńska–Wiloch
    tel. (58) 584 64 37
    e-mai: mleszczynska@uck.gda.pl

  7. Dział Controllingu i Analiz Strategicznych

    Andrzej Kotecki
    tel. (58) 584 48 50
    email: akotecki@uck.gda.pl

  8. Dział Inwestycyjno-Eksploatacyjny

    Małgorzata Maziuk-Tyda
    tel. (58) 584 49 06
    email: mtyda@uck.gda.pl

  9. Dział Finansowy

    Barbara Sakowicz
    tel. (58) 584 48 63
    email: bsakowicz@uck.gda.pl

  10. Dział Księgowości

    Joanna Kownacka
    tel. (58) 584 48 58
    email: jkownacka@uck.gda.pl

  11. Dział Księgowości -
    Sekcja Księgowości

    Jolanta Nowińska
    tel. (58) 584 48 54
    email: jnowinska@uck.gda.pl

  12. Dział Księgowości -
    Sekcja Rozrachunków Ewidencji i Inwentaryzacji Majątku

    Ewa Miszewska
    tel. (58) 584 48 66
    email: emiszewska@uck.gda.pl

  13. Dział Koordynacji Obsługi Pacjenta

    Joanna Fajks
    tel. (58) 584 49 16
    email: jfajks@uck.gda.pl

  14. Dział Koordynacji Obsługi Badań Obrazowych

    Monika Kaczyńska
    tel. (58) 349 37 00
    email: mkaczynska@uck.gda.pl

  15. Dział Koordynacji Obsługi Pacjenta Onkologicznego

    dr n. o zdr. Katarzyna Wójtowicz
    tel. (58) 349 39 54
    kom. 537 446 385
    email: kwojtowicz@uck.gda.pl

  16. Dział Koordynacji Obsługi Pacjenta -
    Sekcja Dokumentacji

    Ewelina Bober
    tel. (58) 584 49 86
    email: ebober@uck.gda.pl

  17. Dział Koordynacji Obsługi Pacjenta -
    Sekcja Rejestracji

    Dorota Łopuszyńska
    tel: (58) 349 31 46
    email: dlopuszynska@uck.gda.pl

  18. Dział Rozliczeń Usług Medycznych

    Aleksandra Staszkiewicz
    tel. (58) 349 20 87
    email: astaszkiewicz@uck.gda.pl

  19. Dział Rozliczeń Usług Medycznych -
    Sekcja Leczenia Szpitalnego, Programów Lekowych i Chemioterapii

    Alicja Grzywa
    tel. (58) 349 21 83
    email: agrzywa@uck.gda.pl

  20. Dział Rozliczeń Usług Medycznych -
    Sekcja Świadczeń Ambulatoryjnych

    Katarzyna Krus
    tel. (58) 349 39 72
    email: kkrus@uck.gda.pl

  21. Dział Spraw Pracowniczych

    Ewa Samolej
    tel. (58) 349 20 21
    email: esamolej@uck.gda.pl

  22. Dział Sprzedaży i Zakupu Usług Medycznych

    Marek Szwed
    tel. (58) 349 21 98
    email: mszwed@uck.gda.pl

  23. Dział Sterylizacji

    Andrzej Tomasik
    tel. (58) 349 36 60
    email: antomasik@uck.gda.pl

  24. Dział Teleinformatyki

    Marcin Wojciechowski
    tel. (58) 584 48 91
    email: mwojciechowski@uck.gda.pl

  25. Dział Teleinformatyki -
    Sekcja Systemów Informatycznych i Wsparcia

    Mariusz Budzisz
    tel. (58) 584 48 81
    email: mbudzisz@uck.gda.pl

  26. Dział Teleinformatyki -
    Sekcja Teletechniki

    Piotr Zieliński
    tel. (58) 584 48 92
    email: pzielinski@uck.gda.pl

  27. Dział Zamówień Publicznych

    Kinga Załęcka-Kościukiewicz
    tel. (58) 584 48 99
    email: dzp@uck.gda.pl

  28. Dział Zaopatrzenia Medycznego

    Joanna Nowak
    tel. (58) 584 46 01
    email: jnowak@uck.gda.pl

  29. Dział Zaopatrzenia i Transportu

    Aleksandra Talaśka
    tel. (58) 584 49 07
    email: atalas@uck.gda.pl

  30. Dział ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

    Edyta Gościcka
    tel. (58) 349 22 23
    email: egoscicka@uck.gda.pl

  31. Sekcja Pielęgniarek Epidemiologicznych

    Anna Jurkiewicz
    tel. (58) 349 24 49
    email: ajurkiewicz@uck.gda.pl

  32. Zespół Oceny i Wdrożeń Technologii Medycznych

    Dariusz Szplit
    tel. (58) 584 48 78
    email: dszplit@uck.gda.pl

  33. Zespół ds. Organizacji

    Wiesława Zaleska
    tel. (58) 584 49 11
    email: wzaleska@uck.gda.pl

  34. Zespół ds. Projektów i Pozyskiwania Finansowania

    Monika Miklaszewska - Apanowicz
    tel. (58) 584 48 97/49 87
    email: mmiklaszewska@uck.gda.pl
    projekty@uck.gda.pl

  35. Zespół ds. Promocji i PR

    Sylwia Mierzewska
    tel. (58) 584 48 68
    email: smierzewska@uck.gda.pl, promocja@uck.gda.pl

  36. Zespół Sekretariatów i Obsługi Kancelaryjnej

    Magdalena Piskorska
    tel. (58) 584 40 00
    email: mpiskorska@uck.gda.pl, info@uck.gda.pl

  37. Zespół ds. Systemu Zarządzania i Akredytacji

    Wioletta Liesius
    tel. (58) 584 49 12
    email: wliesius@uck.gda.pl

  38. Regionalne Centrum Koordynacji Transplantacji

    mgr Anna Milecka, mgr Iwona Skóra
    tel. (58) 349 39 05
    fax: (58) 349 39 05
    email: amilecka@gumed.edu.pl, iskora@uck.gda.pl

  39. Pełnomocnik Dyrektora Naczelnego ds. Systemu Zarządzania

    Wioletta Liesius
    tel. (58) 584 48 53
    email: wliesius@uck.gda.pl

  40. Specjalista ds. Obronności i Bezpieczeństwa Informacji Niejawnych

    Piotr Robakowski
    tel. 691811002
    email: probakowski@uck.gda.pl

  41. Pełnomocnik Dyrektora Naczelnego ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

    Monika Golubska
    tel. (58) 349 21 73
    email: mgolubska@uck.gda.pl

  42. Inspektor Ochrony Danych

    Monika Golubska
    tel. (58) 349 21 73
    email: iod@uck.gda.pl

  43. Inspektorat BHP i Ochrony Środowiska

    Marek Czarnecki
    tel. (58) 349 24 52
    email: mczarnecki@uck.gda.pl

  44. Inspektorat Ochrony Radiologicznej

    Dariusz Wrona
    tel. (58) 349 22 80
    email: dwrona@uck.gda.pl