Współpracę ze Sponsorami i firmami CRO zapewnia, działający w strukturach Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, CWBK UCK Dział Badań Klinicznych i Naukowych.

Nad pracami CWBK UCK Działu Badań Naukowych i Klinicznych czuwa Kierownik CWBK UCK Działu Badań Klinicznych i Naukowych.

Proces feasibility
Po otrzymaniu zapytania jest ono oceniane przez pracowników CWBK UCK Działu Badań Klinicznych i Naukowych pod kątem wykonalności w UCK. Następnie kwestionariusz jest przekazywany do badacza, który może być zainteresowany badaniem celem właściwego jego wypełnienia.

Nowe zapytania odnośnie badań proszę kierować na adres: feasibility@uck.gda.pl

Proces kontraktowania
Za proces kontraktowania odpowiada równolegle Sekcja Prawna oraz Sekcja Finansowa CWBK UCK Działu Badań Klinicznych i Naukowych. Nowe kontrakty (umowy o przeprowadzenie badania klinicznego) wraz z propozycją budżetu i protokołem proszę wysyłać na adres: agreements@uck.gda.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby proces kontraktowania nowych umów o badania  trwał możliwie najkrócej, aby pacjenci mieli  jak najszerszy dostęp do innowacyjnych terapii,  a nasi Sponsorzy mogli jak najszybciej rozpocząć badanie. Przy odpowiedniej współpracy Sponsora jesteśmy w stanie skrócić proces kontraktowania do niezbędnego minimum. Szczycimy się podpisywaniem umów w okresie krótszym niż 30 dni od daty wpłynięcia dokumentów badania.

Rozliczanie i fakturowanie
Za rozliczanie i fakturowanie usług odpowiada Sekcja Finansowa CWBK UCK Działu Badań Klinicznych i Naukowych. Wszelką korespondencję dotyczącą rozliczeń i fakturowania badań klinicznych proszę wysyłać na adres: invoice@uck.gda.pl