Aktualności

 1. Aktualność

  O raku piersi w Forum Panoramy

  Statystyki zachorowań na raka piersi nie zmalały, zmniejszyła się za to zgłaszalność pacjentek. O konsekwencjach tej sytuacji w Forum Panoramy TVP3 opowiadała dr hab. Elżbieta Senkus-Konefka, koordynator Centrum Chorób Piersi UCK.

  dowiedz się więcej

 2. Aktualność

  Termedia: dyrektor Kraszewski o odmrażaniu szpitala

  Uniwersyteckie Centrum Kliniczne to jeden z niewielu w Polsce, którym udało się wrócić do pełnej działalności po okresie zamrożenia ochrony zdrowia w czasie pandemii. Jakub Kraszewski, dyrektor naczelny UCK, opowiada, jak przebiegał ten proces.

  dowiedz się więcej

 3. Aktualność

  Minister Gadomski o UCK - szpital bez długów

  W wywiadzie przeprowadzonym przez redakcję "Menadżera Zdrowia" wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski opowiada o zadłużeniach szpitali w Polsce. O Uniwersyteckim Centrum Klinicznym wspomina jako o przykładzie szpitala, który dzięki udanej restrukturyzacji nie ma takiego problemu.

  dowiedz się więcej

 4. Aktualność

  O tym, że nie warto zwlekać ze zgłoszeniem się do szpitala w TVP3

  Rak zabija częściej niż koronawirus, większą śmiertelność ma również zawał mięśnia sercowego. - Zanim zgłosiłam się szpitala, czekałam około 2 tygodnie – mówi jedna z naszych pacjentek. – Mam ogromny żal do siebie, że tak długo zwlekałam... Zapraszamy do obejrzenia programu "Świat nie jest taki zły".

  dowiedz się więcej

 5. Aktualność

  Ważne informacje - bezpieczeństwo pacjentów i personelu UCK

  W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu szpitala mają na celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pacjentom oraz personelowi.

  dowiedz się więcej

 6. Aktualność

  Dziękujemy za wsparcie!

  Trudny czas, w którym obecnie się znaleźliśmy, pokazał nam, na jak wielkie wsparcie możemy liczyć. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!!! Ciągle aktualizowana lista dobroczyńców znajduje się poniżej.

  dowiedz się więcej

 7. Aktualność

  Uniwersyteckie Centrum Kliniczne szpitalem bez papierosa

  Walka z nowotworami odbywa się na kilku frontach. Jednym z nich jest uświadamianie społeczeństwa, jak wielki wpływ na zachorowanie na raka, a także na wyniki jego leczenia, ma palenie papierosów.

  dowiedz się więcej

 8. Aktualność

  Szybka terapia onkologiczna

  Wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szanse wyleczenia. Z myślą o pacjentach powstała szybka terapia onkologiczna. Informujemy, iż od 3 kwietnia 2020 r. punkt rejestracji kart DILO w budynku CMI na parterze czynny jest w godz 8.00 – 13.00.

  dowiedz się więcej