Aktualności

 1. Wydarzenie

  Ostatni w sezonie koncert aMuz w UCK

  To już ostatnia szansa, by w tym sezonie skorzystać z muzycznej terapii. Zapraszamy na koncert z cyklu „aMuz w UCK. Muzyka bez recepty”, który odbędzie się 5 czerwca o godz. 13.00 na I piętrze w budynku CMI. Po raz kolejny usłyszymy zespoły kameralne, tym razem w kompozycjach Ravela, Menottiego, Brahmsa i Bridge’a. Wstęp wolny!

  dowiedz się więcej

 2. Wydarzenie

  Koncert świąteczny w UCK

  12 grudnia br. o godz. 15.30 w budynku CMI odbędzie sie koncert świąteczny w wykonaniu studentów ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych GUMed

  dowiedz się więcej

 3. Wydarzenie

  Porozumienie o współpracy z Radiem Gdańsk

  Trójstronne porozumienie o współpracy w zakresie edukacji zdrowotnej mieszkańców naszego regionu podpisali 22 sierpnia br. prof. Marcin Gruchała, rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Jakub Kraszewski, dyrektor naczelny Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku i Dariusz Wasielewski, prezes Zarządu Radia Gdańsk SA.

  dowiedz się więcej

 4. Wydarzenie

  Pierwszy przeszczep płuc na Pomorzu

  31 lipca 2018 roku w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym po raz pierwszy na Pomorzu przeczepiono płuca. 16 sierpnia 2018 roku odbyła się konferencja prasowa poświęcona temu wydarzeniu.

  dowiedz się więcej

 5. Wydarzenie

  Życzenia z okazji Dnia Położnej

  8 maja obchodzimy Dzień Położnej. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i satysfakcji z pięknej i pożytecznej pracy.

  dowiedz się więcej

 6. Wydarzenie

  Hipokrates Pomorza 2018 - nagrodzeni lekarze

  23 kwietnia br. w Teatrze Wybrzeże odbyła się uroczysta gala zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu „Hipokrates Pomorza”.

  dowiedz się więcej

 7. Wydarzenie

  Premiera książki prof. Janusza Limona

  Fundacja Terytoria Książki, wydawnictwo słowo/obraz terytoria oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury zapraszają na spotkanie z Januszem Limonem oraz premierę książki "Pasma i smugi".

  dowiedz się więcej

 8. Wydarzenie

  Światowy Dzień Zespołu Downa w UCK

  Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa 21 marca 2018 w UCK wystąpił zespół Remont Pomp. Zobaczyliśmy także wystawę fotografii podopiecznych Stowarzyszenia „Łódź Ratunkowa”.

  dowiedz się więcej

 9. Wydarzenie

  Mazowsze - koncert kolęd

  Chór zespołu Mazowsze wystąpił charytatywnie specjalnie dla naszych pacjentów w Centrum Medycyny Inwazyjnej. Usłyszeliśmy najpiękniejsze polskie kolędy. 

  dowiedz się więcej

 10. Wydarzenie

  Poradnia Chorób Piersi - zadbaj o swoje zdrowie

  „Otwieramy bardzo szeroko drzwi dla kobiet, które chcą dbać o swoje zdrowie” – mówił podczas uroczystego otwarcia Poradni prof. Marcin Gruchała, rektor GUMed.

  dowiedz się więcej

 11. Wydarzenie

  Nauczyciele walczą z otyłością u dzieci - konferencja

  Podczas konferencji dla nauczycieli, organizowanej w ramach programu "6-10-14 dla Zdrowia", wykład na temat zdrowego odżywiania poprowadziła również Katarzyna Bosacka, znana z programów "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

  dowiedz się więcej