Aktualności

 1. Aktualność

  „Leśny zwierzyniec” w UCK

  Zwierzęta leśne w szpitalu? Tak, to możliwe! Dzięki uprzejmości Lasów Państwowych nasi pacjenci, i nie tylko, mogą obejrzeć wyjątkową wystawę Marcina Zawadzkiego pt. „Leśny zwierzyniec”.

  dowiedz się więcej

 2. Aktualność

  O chorobach tkanki łącznej w Radiu Gdańsk

  Prof. Zbigniew Zdrojewski i dr Anna Masiak z Kliniki Chorób Wewnętrznych, Chorób Tkanki Łącznej i Geriatrii UCK byli gośćmi kolejnego spotkania z cyklu „Bądź zdrów bez kolejki”. Tematem rozmowy były najczęstsze choroby tkanki łącznej, zwłaszcza toczeń i reumatoidalne zapalenie stawów.

  dowiedz się więcej

 3. Aktualność

  Leśnicy dla małych pacjentów

  Jeśli mały pacjent nie może przyjść do lasu, to las przyjdzie do niego… Wszystko dzięki leśnikom, którzy opowiedzieli dzieciom, jak wygląda praca w terenie leśnym. W trakcie spotkania mogliśmy zobaczyć piękną wystawę fotografii Marcina Zawadzkiego zatytułowaną „Leśny zwierzyniec”.

  dowiedz się więcej

 4. Aktualność

  UCK wysoko oceniane w rankingu "Wprost"

  Kliniczne Centrum Kardiologiczne UCK uplasowało się na 1. miejscu w zakresie podskórnego wszczepiania zastawek aortalnych TAVI w rankingu szpitali tygodnika „Wprost”. W kategorii najlepsze szpitale kardiochirurgiczne w Polsce Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej UCK zajęła 2. miejsce.

  dowiedz się więcej

 5. Aktualność

  Konkurs na najem lokali w CMN - działalność usługowa

  W związku z realizacją najnowocześniejszych budynków szpitalnych w Polsce Północnej, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ogłasza pisemne konkursy ofert na najem pod działalność usługową części nieruchomości przy ul. Dębinki 7 w Gdańsku na zasadach określonych w szczegółowych warunkach konkursu ofert.

  dowiedz się więcej

 6. Aktualność

  Nowa komunikacja wizualna szpitala UCK

  Nowoczesny szpital to znakomita infrastruktura i personel, a także miejsce, które sprawnie komunikuje się z otoczeniem. – Jako kluczowa placówka medyczna w regionie i jeden z największych szpitali w Polsce postanowiliśmy zadbać o usprawnienie tego elementu. Stąd zmiany wizerunkowe dotyczące naszego logo i narzędzi komunikacji – mówi dyrektor naczelny UCK Jakub Kraszewski.

  dowiedz się więcej

 7. Aktualność

  Bezpłatna kolonoskopia

  Program Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego polega na przeprowadzeniu kolonoskopii mającej wykryć ewentualne polipy lub nowotwory jelita grubego u osób bez objawów chorobowych. Badania są bezpłatne.

  dowiedz się więcej

 8. Aktualność

  Szybka terapia onkologiczna

  Wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szanse wyleczenia. Z myślą o pacjentach powstała szybka terapia onkologiczna.

  dowiedz się więcej