Aktualności

 1. Wydarzenie

  Światowy Dzień Zespołu Downa w UCK

  Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa 21 marca 2018 w UCK wystąpił zespół Remont Pomp. Zobaczyliśmy także wystawę fotografii podopiecznych Stowarzyszenia „Łódź Ratunkowa”.

  dowiedz się więcej

 2. Aktualność

  Laboratoria - przerwa świąteczna

  Informujemy, że w dniach od 31 marca do 2 kwietnia b.r. Punkty Pobrań będą nieczynne.

  dowiedz się więcej

 3. Aktualność

  50 trombektomii mechanicznych w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym

  Trombektomia mechaniczna daje szanse na powrót do sprawności chorym po najcięższych udarach. UCK jest niezmiennie jedynym centrum w Polsce północnej zapewniającym dostęp do tej metody 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  dowiedz się więcej

 4. Aktualność

  Kobiety Medycyny 2018 - zachęcamy do głosowania!

  8 marca – symbolicznie w Dzień Kobiet - ruszyła V edycja Plebiscytu KOBIETY MEDYCYNY. Jego ideą jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzą szacunek i uznanie. Nie zabrakło przedstawicielek UCK.

  dowiedz się więcej

 5. Aktualność

  Podsumowanie wyników transplantacji za 2017 r. w UCK

   Zapraszamy na konferencję szkoleniowo-naukową: „Podsumowanie wyników transplantacji za 2017 r. w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku - perspektywy rozwoju”, która odbędzie się w dniu 27.03.2018 w  godzinach 12.00- 14.00 w Centrum Medycyny Inwazyjnej UCK.

  dowiedz się więcej

 6. Aktualność

  Nowa komunikacja wizualna szpitala UCK

  Nowoczesny szpital to znakomita infrastruktura i personel, a także miejsce, które sprawnie komunikuje się z otoczeniem. – Jako kluczowa placówka medyczna w regionie i jeden z największych szpitali w Polsce postanowiliśmy zadbać o usprawnienie tego elementu. Stąd zmiany wizerunkowe dotyczące naszego logo i narzędzi komunikacji – mówi dyrektor naczelny UCK Jakub Kraszewski.

  dowiedz się więcej

 7. Aktualność

  Bezpłatna kolonoskopia

  Program Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego polega na przeprowadzeniu kolonoskopii mającej wykryć ewentualne polipy lub nowotwory jelita grubego u osób bez objawów chorobowych. Badania są bezpłatne.

  dowiedz się więcej

 8. Aktualność

  Szybka terapia onkologiczna

  Wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szanse wyleczenia. Z myślą o pacjentach powstała szybka terapia onkologiczna.

  dowiedz się więcej