Aktualności

 1. Aktualność

  Porozmawiają o chorobach uszu, gardła i krtani

  Nawracającym choroby zatok, uszu i migdałków oraz ich konsekwencjom poświęcona będzie grudniowa audycja „Bądź zdrów – bez kolejki”, nagrywana 10 grudnia 2018, w godz. 14-15 w budynku CMI. Zapraszamy!

  dowiedz się więcej

 2. Aktualność

  Forum Gospodarcze w budynku CMN

  W programie o Centrum Medycyny Nieinwazyjnej opowiadają: prof. Marcin Gruchała, rektor Gdański Uniwersytet Medyczny, Marek Langowski kanclerz GUMed, Jakub Kraszewski, dyrektor naczelny UCK, zastępca dyr. ds. administracyjno-technicznych Arkadiusz Lendzion oraz prof. Krzysztof Narkiewicz.

  dowiedz się więcej

 3. Aktualność

  Audycja o przeszczepach w UCK

  Gośćmi audycji "Bądź zdrów bez kolejki" byli Anna Milecka z Regionalnego Centrum Koordynacji Transplantacji UCK i dr n. med. Jacek Wojarski z Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej UCK, który specjalizuje się w przeszczepach płuc.

  dowiedz się więcej

 4. Aktualność

  Elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA) – od 1 grudnia 2018 r.

  Od 1 grudnia 2018 r. zwolnienia lekarskie będą wystawiane tylko w formie elektronicznej. E-ZLA wystawione przez lekarza natychmiast trafia do ZUS, a ZUS udostępnia je pracodawcy i pacjentowi.

  dowiedz się więcej

 5. Aktualność

  Porody na Klinicznej

  Do końca tego roku porody będą się odbywały w szpitalu przy ul. Klinicznej. Przeprowadzka do Centrum Medycyny Nieinwazyjnej, jednego z najnowocześniejszych budynków szpitalnych w Polsce, planowana jest na początku 2019 roku.

  dowiedz się więcej

 6. Aktualność

  Bezpłatna kolonoskopia

  Program Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego polega na przeprowadzeniu kolonoskopii mającej wykryć ewentualne polipy lub nowotwory jelita grubego u osób bez objawów chorobowych. Badania są bezpłatne.

  dowiedz się więcej

 7. Aktualność

  Szybka terapia onkologiczna

  Wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szanse wyleczenia. Z myślą o pacjentach powstała szybka terapia onkologiczna.

  dowiedz się więcej

 8. Aktualność

  Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

  Drodzy Wolontariusze! Z okazji Waszego święta pragniemy Wam podziękować za codzienną pracę, którą wykonujecie w naszym szpitalu.

  dowiedz się więcej