Bieganie, chodzenie, pomaganie i zabawa. Zapraszamy na Race for the Cure

Szanowni Państwo,

już 24 września, w ostatnią niedzielę września, kolejna edycja wydarzenia Race for the Cure. Według wszelkich prognoz wrzesień zapowiada się bardzo ciepło, więc aż żal nie skorzystać z takiej okazji. Jak potwierdzają wyniki naszych bardzo wewnętrznych badań, aktywna niedziela to prawie 100-procentowa szansa na udany poniedziałek :) A to uczucie satysfakcji z pomagania to już w ogóle gigantyczna szansa na udany tydzień :)

Wydarzenia nie trzeba specjalnie przedstawiać, ale skromnie napiszemy, że TO NAJBARDZIEJ WYJĄTKOWY BIEG I MARSZ W EUROPIE!!!

I tak - bieg to 5 km, nordic walking to 2,5 km. Ale hola hola, to teren wymagający, więc niech Państwa nie zwiedzie krótki dystans. I hola hola numer dwa ! Tych, którzy nie biegają również zapraszamy, ponieważ przez cały dzień w tym świetnym miejscu odbywał się będzie piknik rodzinny, a tam: biegi dla dzieci (WOW!), foodtrucki (WOW!), dmuchaniec (WOW!), warsztaty urody (WOW!).

Będzie też strefa zdrowia #UCK i GUMed, a tam:

  • konsultacje z dietetykiem, dermatologiem, chirurgiem plastycznym oraz położną,
  • nauka badania piersi, informacje o badaniach profilaktycznych oraz leczeniu rekonstrukcyjnym piersi,
  • nauka udzielania pierwszej pomocy dla noworodka i niemowlaka,
  • pomiary masy ciała, pomiary antropometryczne, badania glukozy, mierzenie ciśnienia,
  • edukacyjne gry i quizy związane ze zdrowym odżywianiem.

WOW!

Szanowni Państwo, będzie się działo DUŻO DUŻO Więcej. Wszelkie informacje oraz instrukcję, jak się zapisać na bieg, można znaleźć tutaj:

RACE FOR THE CURE GDAŃSK - Bieg & Nordic Walking & Piknik

Proszę już zarezerwować sobie czas w tę niedzielę! Do zobaczenia!