Opinie o nas

 • Serdeczne podziękowanie dla Pana Krzysztofa Zakrzewskiego za udzieloną mi pomoc w dniu dzisiejszym. Podczas każdej wizyty w archiwum spotykam się z wielką życzliwością i profesjonalizmem pracowników. Cieszę się, że tacy wspaniali ludzie pracują w UCK.

  Andrzej B.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Jest to mój drugi kontakt z Działem Dokumentacji Medycznej UCK w Gdańsku. Za każdym razem byłam bardzo miło, profesjonalnie i expresowo obsłużona. Bardzo serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, znalezienie dokumentacji medycznej i pełen profesjonalizm.
  Coś co dla mnie wydawało się niemożliwe (nie znałam nawet przybliżonego roku wykonania badania syna) dla Pani Kasi trwało chwilkę :)

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

  Dorota G.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Pragnę złożyć serdeczne podziękowania całemu zespołowi Lekarzy i Pielęgniarek z II Kliniki Kardiologii, a także Zespołowi Pracowni Koronografii za ogromny profesjonalizm, niezwykłe umiejętności i zaangażowanie w proces leczenia mojej mamy.

  Karolina B, Monika Ł

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Składam serdeczne podziękowania dla zespołu Lekarzy i Pielęgniarek całej Kliniki Chirurgii Ogólnej za opiekę nad moja mamą, szybką interwencję i diagnostykę. Dziękuję za leczenie, pomoc i troskę, którą została obdarzona moja mama. Życzę wielu sukcesów w Waszej bardzo trudnej i odpowiedzialnej pracy, dzięki której przywracacie radość zdrowia pacjentom.
  Z poważaniem

  Karolina B.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Chciałbym bardzo podziękować Pani Jolancie Lewandowskiej za zaangażowanie przy odnalezieniu wyników histopatologicznych mojego leczenia w Klinice Chirurgi Szczękowej. Chciałbym aby takie oddanie w pracy było właściwie wynagradzane, a Pani była traktowana z szacunkiem i wdzięcznością przez przełożonych i klientów.

  Sebastian K.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Chciałabym serdecznie podziękować za bardzo miłą i kompleksową pomoc z jaką spotkała się moja rodzina w dniu dzisiejszym. Dzięki pomocy Państwa pracowników tj. Pani Katarzyny Chłopeckiej, Jolancie Lewandowskiej, Krzysztofowi Zakrzewskiemu otrzymaliśmy bardzo szybko odpis karty onkologicznej mojego teścia. Szczególne podziękowania składamy również na ręce Pana Formeli.

  Kinga K.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Chciałbym serdecznie podziękować Pani Jolancie Lewandowskiej za bezinteresowną pomoc w z zdobyciu dokumentacji medycznej , która była mi niezbędnie potrzebna do uzyskania odszkodowania powypadkowego. Dzięki Pani uprzejmości, a zarazem sprawności w działaniu, sprawa została pozytywnie rozpatrzona. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
  Pozdrawiam

  Bartłomiej J.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Chciałbym bardzo podziękować całemu zespołowi archiwalnemu, a w szczególności pani Renacie Pestka, za przygotowanie dokumentacji medycznej potrzebnej mi do napisania pracy licencjackiej opartej na studium przypadku. Jestem bardzo wdzięczny za wyrozumiałość i konkretne rady jak powinienem prawidłowo postąpić, aby uzyskać wszystkie potrzebne dokumenty. Chociaż historia choroby mojej pacjentki była bardzo obszerna, nie musiałem na nią długo czekać. Chciałbym bardzo podziękować za zaangażowanie, staranność oraz życzliwość w czasie mojej wizyty w archiwum. Jak zawsze powiadała moja babcia: ,,Dobro zawsze powraca!". Dziękuję z całego serca i pozdrawiam,

  Kamil N.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ

 • Składam serdeczne podziękowania dla zespołu Lekarzy i Pielęgniarek całej Kliniki Chirurgi Ogólnej za opiekę nad moja mamą, szybką interwencję i diagnostykę. Dziękuję za leczenie, pomoc i troskę, którą została obdarzona moja mama. Życzę wielu sukcesów w Waszej bardzo trudnej i odpowiedzialnej pracy, dzięki której przywracacie radość zdrowia pacjentom.
  Z poważaniem

  Karolina B.

  Pełna treść podziękowań ZOBACZ